O firmie


Szanowni Państwo!

Głównym celem firmy Next – Obsługa Inwestycji Sp. z o.o., jest sprostać wymaganiom stawianym przez naszych klientów w zakresie projektowania i wykonywania systemów wentylacji i klimatyzacji dla klientów przemysłowych i indywidualnych. Stawiane nam zadania rozwiązujemy z pasją i zaangażowaniem. Naszą ideą jest tworzenie optymalnych rozwiązań, projektowanie i dobór najwłaściwszych urządzeń, które pozwalają nam zachować wysoką, jakość usług przy atrakcyjnych cenach.

Naszym Klientom dostarczamy najwyższej klasy urządzenia i rozwiązania inżynierskie w dziedzinie klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła.

Nasze standardy obsługi klienta dzielą się na trzy elementy: doradztwo, montaż i serwis.

Doradztwo: od samego początku działalności postawiliśmy, na jakość naszych usług i oferowanych urządzeń. Efektem tego jest stały rozwój firmy i współpraca z coraz większą grupą zadowolonych Klientów. Zawsze proponujemy Państwu te produkty i rozwiązania, które będą najlepiej spełniały Państwa oczekiwania. Doradztwo związane z opracowaniem rozwiązań systemowych  i wycen inwestycji jest bezpłatne.

Montaż: montaż traktujemy, jako strategiczny element procesu obsługi naszych Klientów. Nasi monterzy objęci są szeregiem szkoleń praktycznych i teoretycznych, dbamy by każda brygada monterska była wyposażona w odpowiedni osprzęt techniczny zapewniający krótki czas montażu.

SERWIS: zapewniamy kompleksowe przeglądy serwisowe, gwarancyjne i pogwarancyjne. Dbając o naszych Klientów pracujemy nad tym, by czuli się bezpiecznie i pewnie w każdej sytuacji.

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie napraw, konsultacji technicznej oraz innych zagadnień dotyczących branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej.

Dzięki stałej współpracy z największymi i przodującymi producentami urządzeń, regularnym szkoleniom i kursom stale wzbogacamy naszą wiedzę i umiejętności.

Zapewniamy niskie koszty eksploatacji, atrakcyjne umowy konserwacyjno-serwisowe oraz wykwalifikowanych techników serwisu.

Pragniemy, aby logo naszej firmy oraz jego barwy kojarzyły się z solidnością, bezawaryjnością oraz wysokim poziomem wykonywanych usług.